רווחת העובדים שלנו וסביבת העבודה


אנו ב-Jo Malone London רואים עצמנו כמשפחה שעבורה ערך הנדיבות הוא מעל הכל. אנו מחויבים לעובדים שלנו, לטפח בקרבם יצירתיות ולהעניק תחושת פתיחות במקום עבודה שיתופי ומסביר פנים המעודד את הכלת וקבלת האחר.

אנו גאים לטפח כישרונות ולתמוך ברווחת הצוותים שלנו באמצעות מחויבות לתמיכה משפחתית וגמישות. אנו גאים לאפשר מנהיגות נשית ולשמור על הבריאות הנפשית של העובדים שלנו באמצעות יוזמות פנימיות לטיפוח בריאותם הנפשית. החזון שלנו הוא ליצור קהילה בה כל אחד זוכה להביא לידי ביטוי את כישוריו ותרומתו למשפחה.

ערך הנדיבות בהשקפתינו

אנו גאים להיות עסק שצמח מתוך נדיבות. רוח הנדיבות שזורה בכל דבר שאנו עושים. כל מוצר שאנו מייצרים פותח מתוך מחשבה על טיפוח עצמי, בין אם הוא נרכש כמתנה עבורך או עבור מישהו שיקר לכם.

מעבר לכך, המסרים המובהקים שלנו הינם מסרים עקביים של נדיבות בקרב הקהילה שלנו. אנו באמת מאמינים שכולנו יכולים לפעול למען עתיד טוב יותר, על ידי ראיה והכרת הטוב ומתוך כך נזכה להצלחה.

למידע נוסף


קיימות בשבילנו

כדור הארץ כפי שהוא, חשוף וטבעי, תמיד יהווה עבורינו השראה. אנו מחוייבים לעשות כל מאמץ כדי לשמור עליו. קראו עוד על המאמצים שאנו עושים למען עידוד ותמיכה בקיימות.