אינסטינקט בסיסי

ראש פיתוח ניחוחות עולמי שלנו, סלין רו חולקת את הכללים שלה לגילוי ניחוחות.

קרא עוד

אינסטינקט בסיסי

כפי שאתם יודעים, ג'ו מלון לונדון אוהב לעשות דברים קצת אחרת – לשחות נגד הזרם ישנן תיאוריות אינטלקטואליות רבות לגבי בחירת ריחות, אבל אנחנו סבורים שזה עניין של אישיות ואינסטינקט. סלין רו, המנהלת הגלובלית של פיתוח הבשמים בחברה, מפרטת את הכללים שלה לגילוי ניחוחות.

טובים השניים

למה לבחור רק ניחוח אחד? שילוב בשמים מעודד אותך לערוך ניסויים באמצעות הנחת ניחוחות זה על גבי זה וליצור ניחוח ייחודי שלך. השילוב יכול להיעשות עם התזה של בושם אחד ואז אחר במשיחה של קרם גוף. את יכולה לערבב הדרים, פרחים ותבלינים לפי טעמך. בבקרים שמתחשק לך להיות קצת פלרטטנית, שלבי Peony & Blush Suede עם Tuberose Angelica ובימים שמתחשק לך להתכרבל בבית, נסי את Wood Sage & Sea Salt משולב בשמן גוף יבש Dark Amber & Ginger Lily.

שכל או לב?

לא מזיק להכיר את עיקרון התווים העליונים, המרכזיים והסיומת כדי לדעת מה תהיה ההשפעה המיידית של הבושם וכיצד הוא ימשך ויתפתח על העור. מצד שני, שילוב בשמים הוא לא מדע בלבד. סלין אומרת, "ידע הוא שימושי מאוד כדי לדעת מה מכיל הבושם, אבל ידע לא יספר לך איך את מרגישה. ריחות ורגשות קשורים באופן הדוק זה לזה."

איך תדעי שבחרת נכון?

"אם את אוהבת אותו, ברור שבחרת נכון!" אומרת סלין. "אם אנשים מחמיאים לך, על כמה וכמה. לבישת בושם היא כמו לבישת בגדים: אם את מרגישה נינוחה ובטוחה, הרי שבחרת נכון." אבל לאלו שזקוקות לקצת עידוד, הסטייליסטים שלנו מתמצאים היטב באמנות בחירת הניחוחות. את יכולה לקבוע פגישת ייעוץ אישית באחת החנויות שלנו או עיסוי מבושם של ידיים וזרועות. האם את עדיין חושבת שקניית בושם היא חוויה מלחיצה?

נשי או גברי?

ג'ו מלון לונדון יוצר כל בושם כך שיתאים לגברים ונשים. הנחת היסוד שלנו היא שגבולות נועדו שיחצו אותם. סלין מסבירה, "אנו מפתחים בשמים למחוזות ריח חדשים, כאלה שהינם בלתי צפויים אך לבישים." אצלנו לא תמצאו שמות כמו Flirty Pink Water. אנו בוחרים את שמות הבשמים שלנו מתוך כבוד למרכיבים, כמו למשל ב-Basil Lime & Mandarin או Blackberry & Bay. הארכיטקטורה המורכבת של בשמים אלה נועדה ליצור בהירות יפהפייה, מה שאומר שהריח אומר הכל.

האם יש לך טיפוס מסוים?

כל המשפחות מסובכות, וזה נכון גם למשפחות של ריחות. רוב הסיכויים שיש לך העדפה למשפחת ריחות מסוימת, אבל אף אחד לא אוהב שיכניסו אותו לתבניות. סלין אומרת, "ריח יכול לשנות את מצב הרוח שלך או לצאת באמירה. אל תגבילי את עצמך בהיצמדות למשפחת ריחות מסוימת, כגון עצית או מתובלת. לקיחת סיכונים יכולה להיות מהנה מאוד."

כדאי לזכור את הפירוט הבא של הפוליטיקה המשפחתית:

הדרי – מרענן, ממריץ ומושך
פירותי – עסיסי, עשיר ומפתה
פרחוני – עדין, חלק ומשכר
מתובל – רענן, מלא תשוקה ותוסס
עצי – אדמתי, חמים ומפתה

“"לבישת בושם היא כמו לבישת בגדים: אם את מרגישה נינוחה ובטוחה, הרי שבחרת נכון."”
סלין רו
מנהלת גלובלית של פיתוח הבשמים

היכנסי לסטורי לרכישה