אמנות ייצור הנרות

המדע והאמנות הכרוכים בייצור נרות

קרא עוד

אמנות ייצור הנרות

אי אפשר להאיץ את האהבה וגם לא את הקסם. יצירת נרות בג'ו מלון לונדון היא סיפור אהבה ארוך המצריך טיפוח וסבלנות. אנו מייצרים את הנרות במבנה ששימש בעבר כמחלבה בחוות Cowdray ב-South Downs. ויתרנו על הטכנולוגיה המודרנית לטובת עבודת יד כדי לוודא שהנרות של ג'ו מלון לונדון הם מה שהינם. בעבודת יד אנחנו מתכוונים בדיוק לכך: כל נר עובר 16 זוגות ידיים של אומנים מיומנים.

הגישה שלנו לייצור נרות היא כיתת אמן במדע ואמנות. כמובן שישנן דרכים קלות יותר לייצור נרות, אבל אנחנו לא עושים קיצורי דרך. הנרות שלנו עוברים ניסויים קפדניים כדי לוודא שהם יפיצו את הניחוח הבלתי צפוי והאל-זמני שהקנה לג'ו מלון לונדון את המוניטין שלו. כל נר ייחודי ועובר את אותו תהליך קפדני של פיתוח הניחוח כמו הבשמים הנחשקים שלנו.

הרכב השעווה שונה בכל נר חדש כדי להתאים לשמן הריחני ולפתיל הכותנה שנבחרו במיוחד מרשימה של 400 פריטים. זה תהליך מדוקדק שלמידתו עשויה לקחת שנים.
לאחר שהשלמנו את הפיתוח, הגיע הזמן לעבור לקו הייצור. שמנים ריחניים משובחים נמהלים בשעווה המתחממת לאיטה. אנו משתמשים בתערובת ייחודית של שעוות איכותית כדי להשיג בעירה

יציבה וליצור שילוב מותאם שאותו אורזים לאחר מכן באופן ידני בכוסות, אחת אחת. זה כמו למזוג משקה קקאו משובח ביותר.

" כל נר עובר 16 זוגות ידיים של אומנים מיומנים."

השלב הבא והמורכב הוא קיבוע הפתיל במקומו. זוהי אחריות קפדנית המצריכה ידיים יציבות מאוד. כל פתיל מוצב ידנית במקומו בשעווה הרכה בליבו של הנר כדי להבטיח בעירה אחידה.

למרות שאין שני נרות הבוערים בדיוק באותו אופן – זה היופי של עבודת יד – לנרות של ג'ו מלון לונדון יש עמידות מצוינת מבחינת הבעירה והפצת הריח. ובצדק: עם תהליך כל כך עתיר עבודה, איננו מתפשרים על פחות.

לאחר ייבוש מייגע של הנרות במשך 72 שעות, הנרות של ג'ו מלון לונדון מגיעים לשלב הסופי. הם מקבלים מכת חום אינטנסיבית כדי להבטיח שחלקו העליון של הנר יהיה נקי וטהור. קצות הפתילים נקטמים לאורך יפה של 6 מ"מ. תווית מודבקת ביד על הכוס האלגנטית שעוברת שיוף וצחצוח. ולסיום, הנגיעה האחרונה היא הנחת המכסה הכסוף וקשירת הסרט השחור – ריטואל כל כך מרשים שמצדיק מקהלה שמימית שפוצחת בשיר.

היכנסי לסטורי לרכישה