גישה של עבודת יד

לכל בית יש סיפור

קרא עוד
גישה של עבודת יד

כל בית יכול לספר סיפור. היכנסו, התרווחו, הרימו את הרגליים וגלו את הבית שלנו עם קולקציית טאונהאוס החדשה: מבחר ניחוחות שנוצרו במיוחד לבית. ניחוחות אלה שואבים השראה מסצנות ריחניות ורגעים חגיגיים בבית עירוני אופייני בלונדון: החל מניחוח מפתה של מאפים טריים בחדר המגורים וכלה בסיפורים צבעוניים בין הגפנים המשתרגות בחדר הגן. זהו בית שהפך לביתו של כל מי שיש לו חלום.

Wild Berry & Bramble, למשל, מקדם בברכה את האורחים בעוד ש-Glowing Embers יוצר את האווירה המושלמת לערב ביתי בבית, וכלה ב-Lilac Lavender & Lovageבחדר השינה המשרה נוחות ורוגע. כל אחד מהנרות נבחר בקפדנות. מהמדע עתיר הפרטים המעורב בפיתוח הניחוח עד ליצירת כלי הקרמיקה האלגנטי שמחזיק את הנר; דרך הפורמולציה המסוימת שפותחה במיוחד כדי לאזן בין השעווה לניחוח כדי שכל ניחוח חדש יתפזר וימלא את החדר.וכלה במזיגה הידנית לכל כלי והבחירה הקפדנית בפתיל עשוי 100% כותנה.כל מרכיב בייצור הנרות הוא שיעור בדיוק ואמנות שנועד להבטיח שקולקציית טאונהאוס תהפוך, בצדק, לכוכב של המדף או שולחן הקפה. ומאחר ומדובר בג'ו מלון לונדון, אין זה מפתיע שהטכנולוגיה המודרנית ננטשה לטובת גישה של עבודת יד המבטיחה שכל נר יהיה בדיוק כמתואר.

הדגמים השונים, העשויים ביד אמן מחימר, מזכירים את הפרטים הקטנים ביותר של האדריכלות הג'ורג'יאנית, מקמרונות ועמודים עד הלזבז והאח שמתחתיו.

כל נר עובר גימור בקרמיקה בלתי מזוגגת כמחווה למרקמים הדקדנטיים שנצפו בבתים העשירים ביותר בבריטניה במאה ה-18. העיצובים המורכבים מחייבים מגע עדין ביותר מאחר וכל כלי קיבול של נר עובר שמונה שלבים בתהליך ייצור בעבודת יד הנמשך כ-10 ימים.

תבנית מיוחדת עוצבה עבור כלי הנרות ובתוכה החמר מתקשה ומקבל את צורתו. לאחר מכן משאירים אותו להתייבש ולהתכווץ, כדי שניתן יהיה לחלץ את הכלי מהתבנית. השלב הבא הוא שימוש בספוג לח היוצר מרקם בחמר ומנקה את משטחי הקרמיקה כדי להבטיח שהכלי יהיה חלק והדוגמה שעליו אחידה, לפני שייכנס לתנור לשריפה הראשונה. עם סיום השריפה הראשונה, הכלי עובר זיגוג והדוגמה שהועברה אליו משויפת בעדינות כדי להבטיח שצבעו הטהור של החמר יהיה במיטבו. שריפה שנייה בתנור יוצרת גימור ביסק (bisque) בעל מרקם, מוכן להציג את עצמו כמוצר שנעשה בגאווה בבריטניה בעבודת יד.

כידוע, אנו מאמינים בפרטים, לכן חשוב להחזיק את הנר בזהירות כדי לא להותיר סימנים על כלי הקרמיקה העדין. השתמשו במכסה הדקורטיבי כאמצעי לכיבוי הנר והקפידו לקטום את הפתיל לאורך של 6 מ"מ כדי לצמצם את סימני הפיח. זאת, משום שכאשר התהליך עתיר עבודה ומורכב, תרצו בוודאי להציג את הנר שלכם לראווה בכל עת.

היכנסי לסטורי לרכישה