אודה לאלון האציל

מסתורי, מלכותי וקסום

קרא עוד

אודה לאלון האציל

מסתורי, מלכותי וקסום

עצמו את העיניים וחשבו על יער אנגלי. מקום מכושף ומקסים עם סיפורי אבירים נודדים ופושעים נמלטים שהפכו לאגדה המהדהדים עם הבריזה. במרכז היער ניצב אלון עצום, האריה של העצים, וסמל נצחי לסיבולת אצילות ונחישות. זוהי מהות האופי הבריטי ששורשיו נעוצים בפולקלור ובמיתולוגיה.

השולחן העגול של המלך ארתור, סמל הדמוקרטיה המפורסם, היה עשוי מעץ אלון. רובין הוד וכנופיית הנוודים פליטים שאיתו ישנו בזרועותיהם של עצי אלון ביער שרווד. אפילו בתי המלוכה אסירי תודה לאלון. צ'רלס ה-2 מצא מקלט בין ענפיו אחרי קרב ווסטר. מאלון אפשר להפיק דיו בלתי מחיקה אשר שימש בעבר לכתיבת יצירות חשובות רבות, החל מהמגנה קרטה, דרך תיאוריית היחסיות של ניוטון וכלה במוזיקה של מוצרט. מספרים שרמברנדט ודה-וינצ'י השתמשו בדיו לציור, ועוד לא דיברנו על הניחוח. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

המרכיבים של קולקציית English Oak מייצגים את נופי הבר של אנגליה, את הרוח של המקום הקסום, שזוקקה ושופרה. זאת משום שעשינו תעלות קטן עם האלון שלנו. הבשם האומן שלנו, יאן ונייה מסביר: "בפרויקט זה יצרנו ואריאנט אקסקלוסיבי של היער: אלון קלוי, המעניק תחושה עשירה, יפהפיה ומעושנת המעניקה לניחוח עומק אמיתי."

מדובר בתהליך הנמשך זמן רב הכולל קליה של שבבי אלון בטמפרטורות גבוהות במשך חמש שעות. מה שהיה כבר עצי ואדמתי הופך לניחוח רב שכבות ועשיר באופן בלעדי רק לנו כבר חמש שנים (היינו בטוחים שהזכרנו את זה). נשיכה אדומה ועסיסית של דומדמניות, אותם פירות דמויי תכשיטים, מעניקה לו נצנוץ הדרי. שילובים נוספים של קולקציית English Oak כוללים אגוז לוז ירוק המעניק לו אופי מתובל וארומטי יותר. לעץ אשר שימש כמקום מקלט לבני מלוכה, פורעי חוק נמלטים ומייצג את המהות הבריטית מגיע טיפול מיוחד.

“"קולקציית English Oak היא הנשמה של היערות הבריטיים, כשהיא מתומצתת ומזוקקת"”

היכנסי לסטורי לרכישה