תווי הבושם

נערת ג'ו מלון לונדון, קארן אלסון, על Cologne Intense

קרא עוד

תווי הבושם

כדי לסובב את ראשה של נערת ג'ו מלון לונדון, צריך משהו מיוחד. כמי שנאמנה לורדים אדומים ופינה חמה לפרחי בלובל, נראה לכאורה שליבה של קארן שייך לגנים האנגליים. שפריץ של הניחוחות האהובים עליה מספיק כדי להחזיר אותה לזיכרונות ילדות, לימים שבהם גדלה בצפון אנגליה ולערבי קיץ פרחוניים. ואולם, תמיד ידענו שקארן תתפתה להרפתקה. ללא ספק, התוספת החדשה שלנו, Cologne Intense, גרמה לה להטיל ספק בנאמנותה ארוכת הימים והובילה אותה לצלול לצד האפל...

"אני אגרנית של דברים משובחים – נעלים יפות, קרמיקה ותכשיטים. אני תמיד רוצה לצאת ולחפש דבר מה ייחודי שמתאים לטעם שלי. אני אוהבת למצוא חפצים עם סיפור ולכן, תהליך היצירה של בשמי Cologne Intense מוסיף הרבה מאוד ערך עבורי. יש משהו מסתורי ושופע בקולקציה אשר לטעמי הינו מקסים ומסקרן. קולקציית Cologne Intense שלנו נדדה בכל העולם כדי לשאוב השראה ולמצוא את המרכיבים היקרים והחומרים המשובחים ביותר ליצירת בשמים נועזים, בלתי צפויים ומקסימים.

"בשבילי, רבים מבשמי Cologne Intense מגלמים עוצמה וכוח. הם קצת יותר מחוספסים, יותר גבריים ובעלי ארומה מסחררת. אני אוהבת את Vetiver & Golden Vanilla  בגלל הצד הרומנטי והרך שלו. זהו סוג הבושם שאבחר כאשר אני מתלבשת לאירוע. זה כמו לשלוף את השמלה הכי אלגנטית לערב!" שבחים ראויים מסופרמודל והמוזה של עולם האופנה. "אני נרגשת מאוד מ-Velvet Rose & Oud  כספריי מבושם עדין לשיער. הגיע הזמן שנעשה hair mist! הריח שלו אלגנטי אבל הוא גם משועשע ומעניק דרך מקסימה ומודרנית ללבוש בושם, במיוחד בנסיעות."

אולי היא לא תשכח את אהבתה הראשונה, אבל אפשר כבר לקבוע שראשה של קארן אלסון הסתחרר.

“"יש משהו מסתורי ושופע בקולקציה אשר לדעתי הינו מקסים ומסקרן."”

היכנסי לסטורי לרכישה