בשמים וקיימות

איך לתת לאריזות חיים חדשים?

קרא עוד

בשמים וקיימות

לא מספיק להניח את האריזות בפח המחזור. לאומנות המושקעת במוצרים שלנו אפשר להעניק חיים ארוכים יותר מהזמן המקורי שהוקצב להם. ואכן, בשאיפתנו המתמדת לקיימות, אנו מעודדים שימוש חוזר בכל דבר, החל מהנרות שלנו וכלה בצנצנות הקרמים משום שיש לנו השקפה שונה על הקשר האוטומטי בין אריזה ריקה לפח אשפה.

כלי הזכוכית של הנרות הם המקום הברור ביותר להתחיל. הם יכולים לשמש לאחסון מברשות איפור, מסקרות ואיי-ליינר דקיקים במקלחת, או כדורי צמר גפן (בבקשה, העדיפו את אלה המופקים מבקבוק). לפני שאתם זורקים את המכסה, חשבו אם תוכלו להשתמש בו  ככלי לחפצים קטנים על שולחן הלילה. המכסים האלה מצוינים גם לעטים, עפרונות, מהדקי נייר או למפתחות ליד דלת הכניסה. ובשידה הכי מבולגנת בבית, הם מצוינים למטבעות של מדינות אחרות (אלה שאתם אף פעם לא מחליפים למטבע מקומי). אחד השימושים החוזרים החביבים ביותר על ג'ו מלון לונדון הוא שימוש במכלי הזכוכית של הנרות כאגרטלים לכרכומים, נרקיסים או פרחי bluebell ולחגוג את האביב.

ואם מדברים על קישוט ושעשוע, בקבוקי הזכוכית שלנו, שהכילו במקורם שמן אמבט, עם הפסים המזוגגים עליהם והסרטים הקשורים על צווארם, יכולים לשמש כאגרטלים לפרחים גבוהים או לפרח אחד בלבד. מה דעתכם על אגרטל לורד מבקבוק ששימש ל-Red Roses? או אדמונית בבקבוק ששימש את Peony & Blush Suede? או סידור פרחים שופע. הבנתם את הרעיון.

וכשאתם בנסיעות, השתמשו בצנצנת נקייה של קרם גוף לאחסון תכשיטים ואקססוריז. ולסיום, אולי תשתמשו בקופסאות המקסימות שלנו בקרם ושחור כדי לסדר מחדש את המגירות? הקופסאות האלה רבועות או מלבניות וקל לסדר אותן במרחבים צפופים.

היכנסי לסטורי לרכישה