לחולל מהפך במרחב שלך

אמנות הבושם שלוקח אותך הרחק מכאן

קרא עוד

לחולל מהפך במרחב שלך

אחד ההיבטים הקשים בעבודה מהבית הוא מציאת מקום מתאים להקים בו את פינת העבודה שלך, בין אם מדובר בחדר שלם, קצה שולחן המטבח או מתחת למדרגות. ההפרדה בין אזורי עבודה ושעשוע בבית, קטן ככל שיהיה, הינה הכרחית אם את רוצה שביתך יישאר מקדש ומרחב אישי שבו את יכולה להתרגע כאשר הערב מגיע.

אספנו כמה טיפים להפיכת החלל הפרטי שלך באמצעות הניחוחות המושלמים שיאפשרו להבחין בין אזורים חדשים של התרגעות ומוטיבציה. 

התחילי באיתור מרחב עבודה ייעודי. באופן אידיאלי, המרחב הזה ייהנה מאור טבעי וממשטח עבודה גדול מספיק שיאפשר לך להתפזר. השתדלי לא להעמיס יותר מדי פריטים על המרחב שלך. אין טעם גם לנסות הכל במרחב הזה. את הארוחות יש לאכול במקום אחר כדי למנוע תאונות מביכות של נוזלים שנשפכו על הלפטופ וצלצול מביך לא פחות לטכנאי המחשבים.

הניחי דיפיוזר עם ריח מרומם רוח בקרבת מקום למשרד שלך כדי לחזק את המוטיבציה. אנו ממליצים על Lime Basil & Mandarin Diffuser לנגיעה של חמיצות הדרית ממריצה.

השתדלי גם למצוא מקום למשהו ירוק. זה יכול להיות זר פרחים רעננים, או שתיל של רוזמרין שמביא את החוץ פנימה.

כאשר סיימת את יום העבודה, הרחיקי את הלפטופ ואת כל הפריטים הקשורים לעבודה. כמו שאומרים, "רחוק מהעין, רחוק מהלב". התיזי את ה-Room Spray שלנו לפרץ ניחוח לציון רשמי של סוף יום העבודה

החליפי את הזמן שבילית בנסיעה לעבודה בזמן ריקוד. נגני שיר שאהוב עליך ורקדי. הניחי את העכבות בצד והאמיני לנו, האנדורפינים יתחילו לזרום ואת תתחילי את הערב עם חיוך. כולנו זקוקים ליותר חיוכים בימים אלה.

כאשר השמש שוקעת כדי ליצור את האווירה לערב רגוע. המעבר לאור נרות יותר אווירה ביתית יותר ומאפשר לך להרגיש רגועה ומרוצה. Blackberry & Bay כאשר השמש שוקעת כדי ליצור את האווירה לערב רגוע. המעבר לאור נרות יותר אווירה ביתית יותר ומאפשר לך להרגיש רגועה ומרוצה.

הכיני לעצמך ארוחת ערב טובה, לא רק כדי שיהיה לך למה לצפות אלא גם כדרך מצוינת לסיים את היום.
זכרי להיות נדיבה והקדישי זמן לעצמך. אמבטיה וספר טוב יעשו את העבודה. שמן האמבט Mellow English Pear & Freesia Bath Oil שלנו יהפוך את האמבט לחוויה מרגיעה שתכניס אותך להלך הרוח הנכון לשינה טובה.

היכנסי לסטורי לרכישה